Acıbadem Mahallesi Reklam Tabela

Acıbadem Mahallesi Reklam Tabela

Acıbadem Mahallesi reklam tabela sektörü gün geçtikçe ilerleme göstermektedir. Bir ürün ya da bir hizmeti alıcıyla buluşturmak için yaptığınız iş konusunda insanların dikkatini çekmeniz gerekmektedir. Yani reklam yapmalısınız. İnsanların zihninde yer edici, dikkat çekici tanıtım materyalleri kullanarak fark edilebilir olmak mümkündür. Reklam denince akla ilk gelen televizyon reklamları olsa da bu fazla maliyetli olmaktadır. Daha uygun maliyetli başka bir etkili yöntem olan reklam tabelası yaptırmaktır. İşletmenizin büyüklüğü ya da bulunduğu mevkie uygun tabela modelleri arasından size uygun olanı seçilerek şık tasarımlı reklam tabelaları ile işletmenizi daha görünür kılabilirsiniz.

Tabelalar kullanım amacına göre farklı çeşitlerde tasarlanarak üretilmektedir. Ortalama 13 yıl kullanım süresine sahip neon tabelalar, neon borular ısıtılarak işletme isminin yer aldığı şekle dönüştürülür. Bu tüplerin içinden gaz geçirilerek farklı renkler oluşturabilmekte ve ortaya şık bir neon tabela çıkmaktadır. Kurumsal kimliğinizi ön plana çıkaracak olan farklı tabela örnekleri ile işletmeniz farklı bir tarzda dikkat çekici olacaktır. Dış ortamlara montajı yapılan bu tabelaların güneş, yağmur, rüzgâr gibi dış etkenlere maruz kalacağı düşünüldüğünde üretimde kaliteli malzemeler kullanılması yerinde olacaktır. Acıbadem mahallesi reklam tabela üretimi ve montajı bu hassasiyet üzerine yapılmalıdır. Totem tabela modelleri yüksek direkler üzerine kurulması sebebiyle genellikle uzak mesafelerden gözükmektedir. Dış etkenlere karşı dayanıklı olması, sallanma ve devrilmelere karşı önlem olması bakımından direkleri sağlam temele oturtulmalı, harflerin arasından veya tabelanın içinden rüzgârın geçmesini sağlayacak hava kanallarının açılması gerekmektedir. Farklı özellikteki tabela çeşitleri için bir tasarıma ihtiyaç vardır. Bunun içinde işletmenin yeri, büyüklüğü ve müşterinin istekleri değerlendirilerek uygun üretim gerçekleşir. Neon, LED ve floresan kullanılarak yapılan ışıklı tabelalar geceleri dikkat çekici olmaktadır. Hem iç hem dış mekânlarda kullanım imkânı sunan kutu harf tabelalar lazer kullanılarak kesilir ve paslanmaz boya ile boyanarak uzun ömürlü olması sağlanır.

Kaliteli ve uzun ömürlü bir tabela için belirli bir bütçe gerekmektedir. Fakat bu özellikte tabela fiyatları çok ta yüksek rakamlar değildir. İşletmenizin görünürlüğünü arttırmak için tabela reklam sektöründe profesyonel tabela firmaları ile çalışmanız yerinde bir karar olacaktır.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s