Ataşehir Ferhatpaşa Mahallesi Reklam Tabela

Ataşehir Ferhatpaşa Mahallesi Reklam Tabela

Ataşehir Ferhatpaşa Mahallesi reklam tabela hizmetleri içerisinde en çok kullanılan modeller arasında ışıksız tabela modelleri yer alıyor. Şirketlerin en çok tercih ettiği bu modeller farklı ölçeklerdeki işletmeler içinde oldukça ideal kullanımlar olmaktadır.

Kullanılan standart görseller ışıklı olmasa da istenilen şekillerde tasarlanabiliyor. Artan dijital baskı özellikleri ile de farklı alanlarda cephe, araç giydirme çalışmaları ile tabela reklam çalışmaları yapılabiliyor. Işıksız tabelalar kullanıldığında dikkat edilmesi gereken önemli bir detay uzun ömürlü olması adına boyanması gerekliliğidir. Boyanmadığında demir su ile temas ettiğinde paslanacaktır. Dışarıdan aydınlatma ürünleri kullanarak ışıklı verimi alabilirsiniz. Bu şekilde maliyeti çok daha düşük bir tabelaya sahip olabilirsiniz.
Ama daha verimli ve uzun ömürlü bir kullanım için ışıklı tabela modelleri önerilmektedir. Ön kısımlarında folyo, vinil, pleksi malzeme kullanılıyor. Demir ve alüminyumdan yapılan bir iskelet içerisinde 12 cm’lik oluklu kısımlar bulunuyor. Arka kısımlarında ise ışık geçiren pleksi ve polikarbon levhalar kullanılmaktadır. Aydınlatma görevi ise Ataşehir Ferhatpaşa Mahallesi Reklam Tabela modellerinde floresan, led ve neon olarak yapılmaktadır. Hazır alüminyum kasalardan elde edilen tabelalar, standart ışıklı olarak üretilmektedir. Düz olarak montaj yapılabilir. Bunun yanında şekiller ve desenlerle de farklı imajlar elde etmekte sağlanabilir. Işıklı tabela örnekleri için ortam çok iyi bir şekilde analiz edilmesi gereklidir.
Sektör baz alınarak tasarımlar gerçekleştirilmelidir. Kullanılacak renkler çok iyi bir şekilde ayarlanmalı ve hedef kitleye doğru bir şekilde mesaj verilmelidir. Tabela kullanımları dış ortamdaki müşterileriniz için bir etiket niteliği taşır. Hiç firmanız ile tanışmamış birini ilk olarak tabelanız karşılar. Bu nedenle vereceğiniz ilk intiba için etkili bir tasarım marka prestijinizi öne çıkaracaktır. Bu alanda Ataşehir Ferhatpaşa Mahallesi Reklam Tabela hizmetlerimiz içerisinde bu imajı destekleyecek pek çok tabela çeşitleri bulabilirsiniz. Kaliteli bir ışıklı tabela elde edilebilmesi için mutlaka doğru aydınlatma tercih edilmelidir. Hava koşulları göz önünde bulundurarak ölçüler alınmalı ve tabelanın şekline karar verildikten sonra bütçenize uygun tabela fiyatları belirlenecektir. Uygun fiyatlarla tabela reklam yapılır.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s