Petroliş Mahallesi Reklam Tabela

Petroliş Mahallesi Reklam Tabela

Petroliş Mahallesi reklam tabela seçenekleri bakımından bir hayli fazladır. Gerek iç mekanlarda kullanıma uygun gerekse dış mekanlarda koruyucu unsurlara sahip bir hayli reklam tabelası bulunmaktadır. Öncelikle en uygun tabelanın seçimiyle birlikte tabela modelleri belirlenmektedir. Sonrasında ise alınan ölçülere uygun bir şekilde kesim işlemleri yapılmaktadır. Firmaların dış yüzeylerinde kullanılan korumalı tabelalar arasında germe tabela çeşitleri ilk sıralarda sayılmaktadır. Bunun ana sebebi ise fiyatlarının uygun, montaj işlemlerinin kolay olmasıdır. Krom yapıya sahip harfleri barındıran paslanmaz çelik yapılı tabela örnekleri de genel anlamda sitelerde kullanılmaktadır. Ancak küçük kapsamlı ofis ve bürolarda da makul fiyat avantajlarıyla ve parlaklığını uzun süre kaybetmeme özelliği ile yer almaktadır.
Ofis içlerinde ise straforlu baskın harfli yazımlarla oluşturulan reklam tabelalar kullanılmaktadır. Hiçbir şekilde sökülebilmesi söz konusu olmamakla birlikte duvarlarda asılı olarak da değerlendirilmektedir. Görünüm açısından çarpıcı bir tarzın ortaya çıkarılmasında ise dekota malzemeli aynalı tabela modelleri olabilmektedir. Petroliş Mahallesi reklam tabela firmaları tarafından gümüş ya da altın aynalı yapılabilmesi de mümkün olan dekota tabelalar farklı bir şıklığı da mekân içinde sağlamaktadır. Sadece yazılı görselin olması açısından bu tarz tabelalar yeterli olmaktadır. Ancak gerek çeşitli animasyonların elde edilmesi gerekse logo ya da resim kullanımlarında LED özellikli kayan yazı tabelalar önerilmektedir. Her açıdan kullanıma uygun olmakla birlikte günlük olarak bilgisayar üzerinden yapılacak değişiklikler ile tanıtımlarda mümkün olabilmektedir.
Ekran yüzeyinde bulunan koruyucu alan sayesinde yağmur ve benzeri durumlardan da etkilenmemektedir. Çok uzak mesafelerden görülebilir olan LED tabelaların kullanımı yaygın olmaktadır. Kırmızı, mavi ya da yeşil ışıklı olması da gece saatlerinde dahi ilgi çekmesini sağlamaktadır. Yanıp sönme özelliği dışında farklı ölçülere göre ayarlanabilir olan LED tabela fiyatları ise farklı olmakla beraber kullanımdan kaynaklı maliyetleri pek yüksek boyutlarda değildir. Hiçbir zaman Neon tabela kadar maliyetli olmamakla birlikte görsel anlamda müşterilere hitap etmesi de kazanç getirisi en yüksek tabelalar arasında olmasını beraberinde getirmektedir. Petroliş Mahallesi reklam tabela kullanımlarında en iyi tercih olurken tabela reklam dışında farklı amaçlar özelinde de kullanılabilmektedir.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s